10 listopada 2020 19:22 | Aktualności

„WSZYSCY IDZIEMY NA BAL JESIENI” – SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW ZE SZKOŁY FILIALNEJ W SOCZEWCE

Jesień zawitała do nas już na dobre. Mimo, że dni są coraz krótsze i chłodniejsze,  jesienią  wcale nie musi być smutno. Udowodniły nam to przedszkolaki ze Szkoły Filialnej w Soczewce  podczas wielkiej jesiennej zabawy. 29 października 2020r. w Szkole Filialnej w Soczewce odbył się „Bal Jesieni”. Wychowawca oddziału przedszkolnego p. K. Szymkowiak wspólnie z p. K. Ludwiczak – kierownikiem Gminnego Ośrodka Kultury dbając o to, by zostały zachowane wszelkie obostrzenia dotyczące bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19 zorganizowały dla grupy przedszkolnej dzień pełen zabaw i atrakcji. Spotkanie rozpoczęto pokazem mody jesiennej pod hasłem „Wszyscy idziemy na Bal Jesieni”, podczas którego dzieci prezentowały swoje kostiumy inspirowane aktualną porą roku oraz recytowały wiersze o tematyce jesiennej. Następnie laureaci konkursu „Lampion jesienny” zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami oraz drobnymi upominkami. Podczas świętowania nie zabrakło wesołych zabaw, konkursów, zagadek, korowodów, kółeczek i wężyków.  Dzieci wykonały piękne prace o tematyce jesiennej. Wszyscy wesoło śpiewali, prezentowali swoje stroje i bawili się w radosnym nastroju. Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek w formie paczek z łakociami dla każdego przedszkolaka. Gratulujemy rodzicom wspaniałych pomysłów na dziecięce stroje, a dzieciom życzymy miłych wspomnień z tegorocznego balu, który mimo specyficznych okoliczności, był bardzo udany.

p. Katarzyna Szymkowiak

Zdjęcia: